Psí školka

Naše školka pro štěňátka vám pomůže upevnit pouto mezi vámi a vaším pejskem. Vy se naučíte jak svého pejska správně motivovat, komunikovat s ním a starat se o něj. Štěňata se zde naučí sociálnímu chování mezi ostatními pejsky, vyřádí se, pohrají si a naučí se mnoho potřebných věcí.

Velkou část tréninku si štěňata budou spolu hrát, vždy na začátku a na konci. Seznámíme vás s pravidly a různými metodami výcviku. Velkou pozornost věnujeme přivolání a základním cvikům jako sedni, lehni, vstaň, zůstaň a k noze, ale ukážeme vám také např. nácvik aportu a základy agility. Pomůžeme při řešení nežádoucích chování vašeho pejska a ukážeme vám, jak pejska zabavit doma nebo při vycházce. Rádi vám poradíme s výživou nebo se začátky vystavování.

Školka pro štěňata je určená pro každé štěně ve věku 3-12 měsíců a koná se pravidelně na jaře a na podzim v neděli v čase od 14:00 hodin (termíny budou vždy určeny před začátkem kurzu) v areálu ZKO 033 Tachov (kynologické cvičiště za zimním stadionem).

Podzimní školka probíhá od 6. září 2020 (neděle) od 14:00 hod.

Na první hodinu si s sebou vezměte očkovací průkaz psa s platným očkováním, vodítko, obojek a pamlsky, děti do 15-ti let prosíme pouze v doprovodu rodičů.

Cena za kurz v rozsahu 10 výcvikových hodin je 700 Kč.

film_strip_skolka

Kurz agility

Na našem kurzu agility pro začátečníky vás seznámíme s pravidly agility, naučíme váš tým (vás a pejska) překonávat překážky, jejich kombinace a základy ovládání psa na parkuru (slovně i řečí těla). Také se dozvíte, jak psa správně motivovat a odměňovat. Ukážeme vám, jak si se svým psem správně hrát. Při tréninku agility k sobě se psem vytvoříte nový vztah, sehrajete se a objevíte nádherný svět tohoto sportu

Kurz je určený pro pejsky malých plemen nad 8 měsíců stáří a pejsky velkých plemen nad 12 měsíců. Podmínkou je základní poslušnost pejska.

Kurz agility se koná pravidelně na jaře a na podzim v neděli (termíny budou vždy určeny před začátkem kurzu) v areálu ZKO 033 Tachov (kynologické cvičiště za zimním stadionem).

Podzimní kurz agility probíhá od 3. září 2020 (čtvrtek) od 17:00 hod.

Na první hodinu si s sebou vezměte očkovací průkaz psa s platným očkováním, děti do 15ti let prosíme pouze v doprovodu rodičů.

Cena za kurz v rozsahu 10 výcvikových hodin je 1000 Kč.

V případě dotazů na agility kontaktujte Jana Snopko Dědičková  telefon:  731 651 890 nebo přes Facebook